Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI NAKTINIUS GIMDYMUI IR ŽINDYMUI?

Vykstant į ligoninę reikia iš anksto pasirūpinti patogiais gimdymo ir žindymo naktiniais marškiniais. Kai kuriuose gimdymo namuose gimdymo marškinius duoda, kai kuriuose – prašo turėti savo. O galbūt Jūs pati smagiau jausitės su savo naktiniais. 

KOKS SPORTAS YRA REKOMENDUOJAMAS NĖŠTUMO METU?

Šis nuostabus laukimas visoms nėštukėms yra skirtingas, individualus. Tad reikia įsiklausyti į savo kūną ir nesiimti didelių pokyčių nepasitarus su gydytoju. Jei esate fiziškai aktyvi ir iki nėštumo sportavote ar mėgote aktyvų laisvalaikį - nėštumo metu to atsisakyti nereikia. Nebent gydytoja rekomenduoja kitaip. Sportuoti nėštumo metu nepatartina jei vargina pykinimas ar silpnumo pojūtis. Jei nusprendėte sportuoti nėštumo metu, turite būtinai perspėti trenerį jog parinktų tinkamas nėščiųjų mankštas. Žinoma, prieš tai būtinai pasitarus su savo gydytoju.

Ko prireiks mamai ligoninėje? GIMDYVĖS KREPŠELIS

GIMDYVĖS KREPŠELIS

Likus mėnesiui iki numatyto gimdymo termino, rekomenduojame pasiruoškite patogų, nedidelį daiktų krepšelį su būtiniausiais daiktais į ligoninę. Kruopščiai apgalvokite, ko Jums reikės ligoninėje ir be ko Jūs tikrai negalėtumėte apsieiti. Daiktų įsidėkite 3-5 dienoms.


Kuomet ruošiatės gimdyvės krepšelį į ligoninę atkreipkite dėmesį, kad gimdymo namuose yra ganėtinai šilta. Dėl to rekomenduojame labai atidžiai išsirinkti naktinukus (pritaikytus maitinimui) bei gimdymo marškinius, kuriuos atsisegus galėsite iškart priglausti vaikelį prie krūtinės. 

KAIP SUMAŽINTI RYTINĮ PYKINIMĄ NĖŠTUMO METU?

Pykinimas ir vėmimas nėštumo metu pasireiškia apie 70% visų nėščiųjų.

Kodėl pykina ne visas? Nes pykinimas priklauso nuo imuninės sistemos, gretutinių ligų ar netgi psichologinio nusiteikimo ir daug kitų pokyčių, kurie vyksta moters kūne nėštumo metu.  

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ LIEMENĖLĘ MAITINIMUI

Iš gero ir natūralaus audinio pasiūta ir savo forma bei dydžiu patogi liemenėlė maitinančiai mamai labai svarbi motinos krūtų sveikatos išsaugojimui ir kūdikio žindymo sėkmei. 9menesiai.lt specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: