Prekių grąžinimo sąlygos

 •  

  DĖMESIO!

  Karantino metu, t.y. nuo kovo 16 dienos, keičiasi prekių grąžinimo tvarka.

  Grąžinamas/keičiamas prekes prašome siųsti:

  • per "Omniva" paštomatą, siuntas siųskite į Vilniaus IKI Didlaukio paštomatą, Didlaukio g. 80A, Vilnius, tel.: +37060035177
  • per Lietuvos paštą UAB Stegus, Verkių g. 29., Vilnius 09108
  • atnešti į parduotuvę 9menesiai.lt, Verkių g. 29 (atnešant priduoti grąžinimą, būtina iš anksto užpildyti grąžinimo formą ir perduti kartu su grąžinama preke)

  Siunčiant grąžinamas ar keičiamas prekes BŪTINA užpildyti Keitimo/grąžinimo aktą ir išsiųsti kartu su grąžinama preke.
  Jeigu neturite galimybės atsispausdinti, grąžinimo formą parašykite ranka ir pridėti prie grąžinamos prekės.

  Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje 9menesiai.lt įsigytą prekę?

  Taip, galėsite. Tiesa, jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, visada galite kreiptis konsultacijos el. paštu parduotuve@9menesiai.lt arba telefonu +370 6555 71 97. Mes mielai patarsime, be to, tai padės išvengti keitimo ar grąžinimo procedūros.

  Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu parduotuve@9menesiai.lt. Atsiųskite užpildytą "Prekės keitimo ar grąžinimo prašymą".

  Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

   

  Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

  Prekės, kurioms taikomos griežtesnės keitimo ar grąžinimo sąlygos:

  • Pėdkelnės, besiūlės tamprės nekeičiamos ir negrąžinamos.
  • Dovanų kuponai, įsigyti mūsų ar mūsų partnerių (Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Gera dovana) parduotuvėse yra negrąžinami ir neišgryninami. Grąžinus prekę, įsigytą už dovanų kuponą, pinigai yra negrąžinami. Yra atstatoma prieš tai buvusi dovanų kupono suma.

  Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta UAB Stegus, adresu Verkių g. 29, Vilnius. Siųsti galima registruotu paštu, pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu arba mes galime iškviesti kurjerių tarnybą, kuris grąžinamą ar keičiamą prekę paims iš Jūsų namų ar biuro. Grąžinant kokybiškas prekes,siuntimo kaštus apmoka pirkėjas.

  9menesiai.lt administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 5 d.d. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.


  Prekių keitimas

  9menesiai.lt įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės.

  Svarbu: Vieną prekės keitimą pristatomos nemokamai!

  Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Šiuo atveju pristatymo kaštai atitenka Pardavėjui.