Prekių katalogas

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ LIEMENĖLĘ MAITINIMUI

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ LIEMENĖLĘ MAITINIMUI

Iš gero ir natūralaus audinio pasiūta ir savo forma bei dydžiu patogi liemenėlė maitinančiai mamai labai svarbi motinos krūtų sveikatos išsaugojimui ir kūdikio žindymo sėkmei. 9menesiai.lt specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: 

  • Medžiaga, iš kurios pasiūta liemenėlė, turi būti natūralaus pluošto, pralaidi orui, nesulaikanti drėgmės. Geriausia medvilnė, bambukas arba poliamidas. Jeigu audinys yra iš kitos medžiagos (pvz., poliesterio), tuomet liemenėlės vidinis sluoksnis turėtų būti pasiūtas iš medvilnės ar kitos orui pralaidžios medžiagos.
  • Liemenėlės kaušeliai turi būti atsegami greitai ir patogiai – viena ranka, nes kitoje rankoje laikysite kūdikį.
  • Petnešėlės turi būti plačios ir reguliuojamos, kad gerai pakeltų ir prilaikytų krūtis.
  • Užsegimas turėtų būti 3-4 eilių užsegimu, kad nespaustų kūno ir mama jaustųsi patogiai ir esant poreikiui galėtų prasiplatinti arba susisiaurinti.
  • Pirmoji liemenėlė turėtų būti be lankelių. Kad pradėjus gamintis pienukui, neužspaustų pieno liaukų. 

Kada pirkti? Likus porai mėnėsių iki gimdymo, kuomet pradedate galvoti apie gimdyvės kraitelį į ligoninę, reikėtų išsirinkti ir  maitinimo liemenėles. Jų prireiks pirmosiomos dienomis po gimdymo, kuomet pradės gamintis pienukas. Dažnai mamytės jas nešioja ir paskutiniais nėštumo mėnesiais.

Kiek pirkti? Nėštumo metu numatyti, kiek padidės krūtys po gimdymo - labai sudėtinga, todėl rekomenduojama įsigyti iš anksto tik 2 liemenėles, kurios lengvai taikosi prie dydžių pasikeitimo. Viena dienai, kita - nakčiai. Vėliau, atsižvelgiant į poreikį, pakanka turėti 3-4 maitinimo liemenėles.

Kaip išsirinkti dydį? Prieš perkant internetu, reikia pasimatuoti krūtinės apimtį ir apimtį po krūtine. Skirtingų gamintojų liemenėlių dydis gali šiek tiek skirtis, nėštumo metu keičiasi mūsų apimtys, todėl geriausia yra pasimatuoti prieš perkant ir vadovautis dydžių lentele.  Turėkite mintyje, kad po gimdymo Jūsų krūtinė dar padidės vienu dydžiu ar net dviem, todėl jeigu dydžių lentelė rodo 75D dydį, rekomenduojame įsigyti 75E. Gavę liemenėlę, pasimatuokite ir įvertinkite, ar liemenėlė tiks padidėjus krūtinei. Kaušelis turi būti šiek tiek laisvas.

Jeigu matuojatės dar nėštumo metu, įvertinkite, kad apimtis po gimdymo iš karto sumažėja (nelieka pilvelio), tačiau pati krūtinė padidėja.

 

Kad užsisakyti internetu Jums būtų kuo papračiau, žemiau pateikiame perkamiausių, lengvai prisitaikančių prie dydžio pasikeitimų, liemenėlių sąrašą:

1. Sportinio tipo liemenėlė (su išimamu pakietinimu) Emma Jane 365

2. Medvilninė sportinio tipo liemenėlė (be pakietinimo) juoda  Emma Jane 363  arba balta Emma Jane 361

3. Sportinio tipo liemenėlė (su išimamu pakietinimu)  kūno Magic fashion 200 arba juoda Magic fashion 200

4. Medvilninė liemenėlė su nėrinukais DAILY

5. Ekologiškos medvilnės besiūlė liemenėlė Naturana

6. Didelę krūtinę gerai prilaiko šį New Rosme liemenėlė Juoda  New Rosme arba balta  New Rosme

7. Miegui rekomenduojame rinktis šią kūno Miego liemenėlė LUX arba Juodą Miego liemenėlė LUX 

 

VISOS MAITINIMO LIEMENĖLĖS ČIA 

 

Nenusprendžiate dėl dydžio?

Paskambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime. Mūsų telefonas 8 6555 71 97.