Prekių katalogas

Kaip korsetas po gimdymo gali Jums padėti

 • Kaip korsetas po gimdymo gali Jums padėti

  9mėnesiai ekspertai atsako:

   Diržas po gimdymo

  Kiekviena mama atrodo ir jaučiasi skirtingai savo kūne po nėštumo. Dažnu atveju korsetai ir diržai moterims gali padėti jaustis patogiau ir palaikyti pirmąsias pogimdyminio gyvenimo dienas. Juk nuo senų laikų moterys ieškojo būdų kaip susigrąžinti buvusias kūno linijas po gimdymo ir jaustis geriau pirmosiomis savaitėmis. Žinome, jog mūsų močiutės ar mamos apsijuosdavo skara ar rankšluosčiu. Pilvo surišimo technikos šaknys kilusios iš Azijos. Tiek Malaizijos, tiek Japonijos, tiek Lotynų Amerikos moterys taip pat turėjo pilvo apjuosimo būdus.

  Kaip diržas po gimdymo gali man padėti?

  Diržas po gimdymo yra specialus ortopedinis įtvaras, skirtas prilaikyti pilvo raumenims, gerina laikyseną, nuima papildomą apkrovą nuo stuburo mažindamas skausmą. Daugelis moterų sako, kad po gimdymo nešiojamas diržas suteikia papildomos paramos pilvo ir nugaros raumenims, gerina laikyseną, greičiau traukiasi gimda, mažesnis nugaros skausmas, stabilizuojasi dubuo.

  Ar turėčiau užsidėti diržą po Cezario operacijos?

  Jeigu turėjote Cezario pjūvį, Jūsų pilvo raumenys susilpnėja ir jūs labai mažai juos kontroliuojate. Po operacijos Jums reikalingas papildomas prilaikymas. Diržas prilaikys Cezario pjūvio žaizdą, sulaikydamas pilvo raumenis, neleis žaisdai temptis žemyn. Tokiu būdu paskatins jus išlikti aktyviai be skausmo - lengviau atsikelsite iš lovos, pasilenksite, vaikščiosite.

  Jeigu Jums yra suplanuotas Cezario pjūvis, rekomenduojame diržą įsidėti į ligoninę. Dažnu atveju gydytojai rekomenduoja jį užsidėti iš karto, kad Jums būtų lengviau atsisitoti ir judėti po operacijos. Pasitarkite su Jus prižiūrinčiu gydytoju po operacijos.

  Kada ir kiek laiko nešioti diržą?

  Diržą galite pradėti naudoti sekančią parą po gimdymo. Dažnai mamytės diržą užsideda grįžusios namo iš ligoninės. Diržas po gimdymo yra veiksmingiausias per pirmąsias 6–12 savaičių po gimdymo. Nešioti diržą ilgiau nei 3 mėn. nerekomenduojama. 

  Dienos metu diržą po gimdymo rekomenduojame naudoti maždaug 2-8 valandas per dieną, ypač atliekant veiklą, kuriai reikalinga gera laikysena ir prilaikymas: žindote, stumiate vežimėlį ir nešiojate savo kūdikį. Jeigu gydytojas leido atlikti lengvus sporto pratimus, diržą taip pat galite naudoti fizinio aktyvumo metu. Diržo nereikėtų nešioti naktį.

  Kaip išsirinkti diržą po gimdymo?

  Korsetai po gimdymo būna įvairūs, pagaminti iš įvairių medžiagų, todėl rekomenduojame atreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  Užsegimas: rinkitės reguliuojamus diržus, nes pilvo apimtis pirmosiomis savaitėmis greitai keičiasi.
  Užsegimo tipas: rekomenduojame rinktis diržus su Velcro lipduku. Tokie diržai užsegami ir nusegami greitai, nereikalauja papildomų pastangų. Diržai su kabliukais nėra patogūs - dažnai išplyšta, reikia pasilenkti norint užsegti apatinius kabliukus, užima daug laiko.
  Sudėtis: jeigu esate alergiška, įdėmiai skaitykite diržo medžiagos sudėtį.
  Viengubas ar dvigubas: viengubas diržas puikiai atlieka savo funkciją. Jeigu norite tvirtesnio prilaikymo ar Jūsų nugara yra labai silpna, rinkitės dvigubo užsegimo diržus. Nugaros pusėje jie turi papildomus lankelius, kurie sutvirtina nugarą.


  Diržas po gimdymo ar  kompresinės kelnaitės?

  Parduotuvėje, Ogmios mieste, mūsų labai dažnai klausia: ką geriau pasirinkti - diržą ar kompresines kelnaites. Nuomonės ir patirtis yra skirtingos, todėl išskirsime pliusus ir minus, kurie padės Jums išsirinkti. 

  Diržas po gimdymo:
  +
  lengvai užsisega, nusisega, todėl dienos metu  bet kada galite užsidėti arba nusiimti;
  + galite reguliuoti suspaudimo lygį;
  + reguliuojamas dydis;
  + po gimdymo reikalingi įklotai į kelnaites, todėl galėsite vilkėti savo mėgstamas medvilnines kelnaites, lengvai pasirūpinsite savo higiena;
  - matosi po aptemptais rūbais

  Kompresinės kelnaitės:
  +
  gražiai priglunda po rūbais
  - nesireguliuoja apimtis
  - sintetinis audinys

  Mūsų patirtis rodo, kad pirmosiomis dienomis po gimdymo didesnis efektas pasiekiamas naudojant diržą po gimdymo. Praėjus kuriam laikui, kuomet nebereikia įklotų į kelnaites, pilvo apimties pokyčiai nebėra tokie dideli kaip pirmosiomis savaitėmis po gimdymo, išsirinkite Jums tinkamas kompresines kelnaites. Su jomis jausitės patogiai ir nevaržomai, jos paslėps figūros spragas, likusias po gimdymo, tačiau galėsite mėgautis savo mylimais džinsais ar suknele.

  Kaip užsidėti diržą po gimdymo:

  • geriausia užsidėti gulint, taip diržą užsegsite tolygiau, bet jeigu Jums patogiau, galite užsisegti ir stovint.
  • diržą reikia užsidėti taip, kad dalis diržo  būtų ne tik ant juosmens, bet ir ant klubų. 
  • diržas turi spausti lengvai, kad netrukdytų kvėpuoti, vaikščioti, pasilenkti.  

  Išsirinkti tinkamą dydį ir modelį:

  INTERNETU www.9menesiai.lt
  PARDUOTUVĖJE Ogmios miestas, Verkiu g. 29F, Vilniuje

  P.S. Jeigu diržą įsigijote nėštumo metu ir po gimdymo netinka dydis, operatyviai pakeisime dydį tiek parduotuvėje, tiek paštomatų ar kurjerių pagalba  2 mėn. bėgyje. Svarbu išsaugoti pirkimo dokumentus ir pakuotę.

  ----    ----   ----

  PERKAMIAUSI MODELIAI, kurie padės greičiau susigrąžinti kūno linijas po gimdymo: