Prekių katalogas

Kaip prižiūrėti ir kada keisti BIBS čiulptuką

 • Kaip prižiūrėti ir kada keisti BIBS čiulptuką

  Labai svarbu užtikrinti, kad kūdikio čiulptukas visada būtų švarus. Yra įvairių čiulptukų sterilizavimo būdų. Žemiau apžvelgsime juos visus:

   

  Prieš pirmąjį naudojimą

  Nepamirškite sterilizuoti čiulptukų, kai juos išimsite iš pakuotės! Tai daroma 5 minutėms įmetus čiulptukus į verdančio vandens dubenėlį. Vanduo turi apsempti čiulptukus. Verdančiu vandenius sterilizuokite tiek lateksinius, tiek silikoninius čiulptukus.

   

   

  Sterilizacija nuplikymo būdu

  Šiuo metodu rekomenduojame vėliau valyti lateksinius ir silikoninius čiulptukus kiekvieną dieną:

  Įdėkite čiulptukus į švarų dubenį. Čiulptukus užpilkite verdančiu vandeniu. Leiskite čiulptukams mirkti apytiksliai. 5 min. Paimkite juos ir leiskite jiems išdžiūti ant švaraus rankšluosčio.

   

  Šis metodas yra švelnus, tačiau vis tiek sunaikina bakterijas, nepakenkiant čiulptuko patvarumui. Rekomenduojame čiulptukus virinti  tik prieš pirmąjį naudojimą, o kasdieną nuvalyti tik apipilant verdančiu vandeniu.  Nuolatinis čiulptukų virinimas gali pažeisti jų savybes.

   

  Sterilizavimas mikrobangų krosnelėje

  Atminkite, kad lateksas suyra, jei temperatūra viršija 100 °C / 212 °F. Todėl nerekomenduojame natūralaus kaučiuko latekso sterilizuoti mikrobangų krosnelėje.

   

  Silikonas atlaiko aukštesnę temperatūrą nei lateksas. Todėl silikoniniams čiulptukams galite naudoti sterilizaciją mikrobangų krosnelėje. Tačiau įsitikinkite, kad temperatūra neviršija 110°C / 230°F. Čiulptuko skydas pagamintas iš PP, kuris nutrūks, jei temperatūra viršys 110°C / 230°F. Be to, pakartotinis čiulptukų veikimas aukštesnėje nei 100 °C temperatūroje gali būti atšiaurus, o tai ilgainiui sutrumpins jų patvarumą ir tarnavimo laiką.

   

  Todėl mūsų bendros rekomendacijos yra tokios, kad norėdami naudoti sterilizavimą mikrobangų krosnelėje, turite patikrinti gamintojo instrukcijas, kad įsitikintumėte, jog temperatūra išlieka apie 100 °C / 212 °F. Daugumoje mikrobangų krosnelių tai reiškia, kad čiulptukai turi būti kaitinami ne ilgiau kaip 60 sekundžių 800W. Visada nepamirškite čiulptukų įdėti į vandenį tam skirtoje sterilizavimo dėžutėje. Niekada nedėkite čiulptukų į mikrobangų krosnelę be jų!

   

  Sterilizavimas elektriniais sterilizavimo garais prietaisais

  Atminkite, kad lateksas suyra, jei temperatūra viršija 100 °C / 212 °F. Todėl nerekomenduojame naudoti natūralaus kaučiuko latekso čiulptukų garų sterilizatorių.

   

  Silikonas atlaiko aukštesnę temperatūrą nei lateksas. Todėl silikoniniams čiulptukams galite naudoti elektrinius sterilizavimo garais prietaisus. Tačiau įsitikinkite, kad temperatūra neviršija 110°C. Čiulptuko skydas pagamintas iš PP, kuris nutrūks, jei temperatūra viršys 110°C / 212°F. Kaip ir sterilizuojant mikrobangų krosnelėje, pakartotinis čiulptukų laikymas aukštesnėje nei 100°C temperatūroje gali būti atšiaurus čiulptukui. Todėl mūsų bendros rekomendacijos yra tokios, kad norėdami naudoti sterilizavimo garais prietaisus, turite patikrinti gamintojo instrukcijas, kad įsitikintumėte, jog temperatūra išlieka apie 100 °C / 212 °F.

   

  Sterilizavimas UV sterilizavimo prietaisais

  Nerekomenduojame naudoti UV sterilizavimo prietaisų nei natūralaus kaučiuko latekso, nei silikoninių čiulptukų.

   

  Natūralus kaučiuko lateksas yra natūrali medžiaga, kuri natūraliai sensta ir gali būti paveikta išorinių jėgų, tokių kaip UV šviesa. Todėl niekada nenaudokite UV sterilizatoriaus mūsų lateksiniams čiulptukams, nes tai sugadins medžiagą. Taip pat niekada nepalikite natūralaus kaučiuko latekso tiesioginiuose saulės spinduliuose.

   

  Be to, UV šviesa naikina mikrobus tik tada, kai ji tiesiogiai patenka į gaminio paviršių, kuriame yra bakterijų, kitaip nei garai, kurie yra dujos ir gali lengvai pasklisti per visą čiulptuko paviršių, nepaisant formos. Todėl jokiam BIBS čiulptukui nerekomenduojame naudoti UV sterilizatoriaus.

   

  Sterilizavimas naudojant sterilizavimo tirpalus

   

  Sterilizavimo tirpalo nerekomenduojame naudoti nei natūralaus kaučiuko latekso, nei silikoninių čiulptukų, nes tirpalas gali pažeisti medžiagą, jei čiulptukas bus laikomas ilgiau nei rekomenduojama.

   

  Sterilizavimas plaunant indaplovę

  Nerekomenduojame plauti nei lateksinių, nei silikoninių čiulptukų indaplovėje. Valymo priemonės gali pažeisti medžiagą (tiek lateksą, tiek silikoną) ir ji gali tapti trapi. Be to, dauguma indaplovių nepasiekia pakankamai aukštos temperatūros, kad būtų galima pakankamai sterilizuoti čiulptukus.

   

  Jei spenelyje atsiranda vandens

   

  Po valymo spenelyje gali likti vandens. Taip yra todėl, kad visuose Bibs čiulptuko speneliuose yra vožtuvas, išleidžiantis orą, kai kūdikis sukanda ant spenelio. Dėl šios ventiliacijos sistemos spenelio viduje esantis oras išstumiamas pro vožtuvą, taip išlyginant spenelį, kad jis natūraliai formuotųsi po kūdikio burnos ertmės. Vožtuvas taip pat yra priežastis, kodėl po valymo ir sterilizavimo spenelio viduje gali būti vandens. Jei taip yra, tiesiog išspauskite spenelį, kad išstumtumėte vandens perteklių. Jei spenelyje lieka vandens lašų, ​​tiesiog leiskite čiulptukui išdžiūti.

   

  Kaip dažnai turėčiau valyti čiulptukus?

   

  Kad užtikrintumėte švarą ant čiulptuko, jį sterilizuoti reikia dažnai.  Kuo vaikas mažesnis, tuo svarbiau jį apsaugoti nuo bakterijų ir palaikyti gerą čiulptuko higieną. Taip yra daugiausia dėl to, kad mažų vaikų imuninė sistema dar nespėjo susipažinti su visomis skirtingomis bakterijomis, todėl dar neišmoks nuo jų „gintis“.

   

  Bibs gamintojas rekomenduoja  čiulptukus nuplikyti verdančiu vandeniu kartą per dieną.

   

   Kaip dažnai keisti BIBS Čiulptukus? Gamintojas rekomenduoja keisti kas 4-5 sav., nes natūralus lateksas naudojant ilgiau nei rekomenduojama, gali pakeisti forma.  


  Išsirinkite BIBS čiulptuką: visas asortimentas