Prekių katalogas

Kada jau pirkti naują liemenėlę nėštumo metu?

Kada jau pirkti naują liemenėlę nėštumo metu?

 

Niekada ne per anksti pradėti dėvėti apatinį trikotažą, bet mes sakome, kad tai asmeninis pasirinkimas, tinkamas laikas yra tada, kai jaučiate, kad viskas keičiasi. Visos mūsų liemenėlės skirtos pereiti su jumis per visus etapus.

 

Pirmas ir antras trimestras – nėštumo eigoje pastebėsite, kad jūsų kūnas pasikeis ir padidės krūtinė ir (arba) apimtis. Jei liemenėlė, kurią dėvite, yra per maža ir pradeda jums veržti, metas įsigyti naują liemenėlę.

 

Antrasis ir trečiasis trimestras – galite pastebėti, kad jūsų apimtis ir krūtys dar padidės. Nesijaudinkite, nėštumo metu apimtis ir krūtinė gali padidėti net keliais dydžiais, todėl gali prireikti kelių skirtingų dydžių liemenėlių nėštumo metu. Mes visi tokie skirtingi, todėl svarbu pasirinkti sau tinkamą apatinį trikotažą.

 

Ketvirtasis trimestras (gimęs kūdikis) – nuo ​​šiol jau reikės mažesnės apimties liemenėlių.  Pirmosiomis savaitėmis kaušelio dydis yra paprastai dviem dydžiais didesnis nei įprastai. Vėliau, įvedus papildomą maitinimą kūdikiui, krūtinės dydis mažėja.  Nepamirškite, motinystė reikalauja daug pastangų, todėl Jūs neturite laiko nepatogioms žindymo liemenėlėms.