Prekių katalogas

Ar man reikės sauskelnių po gimdymo?

Ar man reikės sauskelnių po gimdymo?

Sauskelnės po gimdymo gali būti išsigelbėjimas naujoms mamoms, nes jos suteikia neprilygstamą komfortą, apsaugą ir patogumą, kai jūsų kūnas gyja ir prisitaiko prie motinystės.

Geriausios sauskelnės po gimdymo sukurtos ne tik taip, kad būtų gerai sugeriančios ir apsaugotos nuo pratekėjimo, bet ir su aukštesniu juosmeniu, kurios palaiko ir suteikia daugiau patogumo pirmosiomis pogimdyvinio laikotarpio dienomis.

Nesvarbu, kokią gimdymo patirtį turėjote (po cezario pjūvio ar natūralaus gimdymo), sauskelnės po gimdymo gali supaprastinti šį atsigavimo laiką. Nors nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, ar turėtumėte dėvėti sauskelnes po gimdymo, jos tikrai yra labai naudingos daugeliui naujų mamų, jos suteiks saugumo jausmą pirmosiomis paromis ir nereikės nerimauti dėl pratekėjimo.

 

Kiek laiko nešioti sauskelnes po gimdymo?

Sauskelnių dėvėjimo po gimdymo trukmė gali skirtis, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas. Paprastai sauskelnės po gimdymo dėvimos nuo pirmųjų dienų iki savaitės po gimdymo, kai kraujavimas yra stipriausias. 

Kai kurios gimdyvės sauskelnes-kelnaites naudoja ne tik pirmąją dieną, bet visą laiką ligoninėje, t. y. apie 3 paras. Kitos atsisako po pirmos paros ir pereina prie didelio sugeriamumo įklotų.  

Numatykite, kad dienos metu sauskelnes-kelnaites ar įklotus turite keisite kas 3–5 valandas, naktį – apie 2 kartus. Taigi apytiksliai reikės apie 10–15 vnt.

ABEJOJATE, ko Jums prireiks po gimdymo?
Profesionali konsultacija:

9 mėnesiai.lt parduotuvėje
OGMIOS MIESTAS, Verkių g. 29F, Vilnius

 

 

Mamos dažniausiai renkasi šias sauskelnes: