Prekių katalogas

Kompresai krūtims Livella, 2 vnt.

 • Kompresai krūtims Livella, 2 vnt.

  Barkodas: 871932746978
  1690 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Livella
  • Daugkartinio naudojimo geliniai kompresai krūtims.

  • Kompresų paviršius yra minkštas, todėl juos lengva ir patogu įsidėti į liemenėlę, kad neutralizuotumėte ar bent palengvintumėte galimas problemas, susijusias su žindymu: užsikimšusius latakus ir mastitą, krūtų įtemptumą ir patinimą, jei jos pritvinkusios, kad laisvai galėtų tekėti pienas. Be BPA, BPS ir latekso, jie taip pat yra sukonstruoti taip, kad tilptų aplink pientraukio gaubtelį, kad paskatintų pieną ir pagreitintų jo tekėjimą.

  • Kompresai turi švelnius užvalkaliukus.

  •  Turi TÜV sertifikatą.

  • Pagaminta Vokietijoje.

   

   Naudokite karštus: kompresai krūtims gali būti kaitinami mikrobangų krosnelėje ne ilgiau kaip 15 sekundžių arba  įdėkite į 60 °C vandens vonelę 10 minučių. Naudokite šiltus, kad atsikimštų pieno latakai ir palengvėtų mastitas. Šiluma skatina pieno tekėjimą, tai reiškia, kad reikia mažiau laiko pumpuoti krūtį.

  Norėdama naudoti kartu su pientraukiu, tiesiog pašildykite kompresą kaip įprasta, tada apvyniokite jį aplink pientraukio piltuvo išorę, užsekite.

  Naudokite šaltus: kompresus galite kelioms valandoms sudėti į šaldiklį, kad atvėstų, ir naudoti šaltus, taip palengvinsite skausmą ir patinimą, kurie gali kilti dėl pieno pritvinkimo. Dėl unikalaus dizaino šie kompresai krūtims yra lankstūs net ir užšaldyti.