Prekių katalogas

Higienos dėžutė po gimdymo, Lady Anion

 • Higienos dėžutė po gimdymo, Lady Anion

  Barkodas: 123456789
  3199

   Užsakymai pristatomi per 1-2 d.d.

  Užsakymų atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje per 1 d.d.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
 • Lady ANION intymios higienos dėžutė po gimdymo sukurta tam, kad Jūsų nuostabiausias motinystės atradimų laikotarpis būtų autentiškas, o dėmesys skirtas tik Jums ir Jūsų mažyliui. Ši higienos dėžutė po gimdymo atspindi aukščiausius kokybės standartus ir mūsų rūpestį Jumis. Sertifikuoti, ekologiškos ir švelnios medvilnės paketai su anijonine juostele bei intymios higienos prausimosi putos CLOGIN yra tai, ko reikia Jums po gimdymo, kad jaustumėte saugumą.

  Intymios higienos prausimosi putos CLOGIN – tai ginekologų rekomenduojamas patikimas pasirinkimas, kuris inspiruoja nepriekaištingus švaros pojūčius. CLOGIN unikalumo formulėje ne tik raminantis, bet ir antiseptinis poveikis. Clogin intymios higienos prausimosi putos dermatologiškai patikrintos, be alergiją sukeliančių medžiagų ir dažiklių.

  Kodėl reikalingi kokybiški ir saugūs paketai po gimdymo?

  Po gimdymo moters gimda valosi, todėl atsiranda gausių išskyrų tokių kaip: gleivių, kraujo, gimdos audinių liekanų. Šios išskyros vadinamos lochijomis. Jos yra labai gausios, tamsiai raudonos spalvos, su kraujo krešuliais.
  Išskyros yra tamsiai raudonos, kol kraujuoja žaizda buvusioje placentos prisitvirtinimo vietoje.
  Antrąją savaitę jos šviesėja. Pradžioje rusvai rudos, vėliau tampa gelsvos ir galiausiai beveik šviesios spalvos, bekvapės.
  Nuo trečiosios savaitės išskyrų sumažėja, lieka lengvas kraujavimas ar patepliojimas, kuris gali tęstis iki šešių savaičių.
  Po gimdymo makštyje dėl gimdos ertmės išskyrų dominuoja šarminis pH, kuris sudaro palankią terpę daugintis mikroorganizmams, todėl šiuo metu būtina preciziška intymi higiena.Gimdos kaklelis po gimdymo visiškai užsiveria per 3 savaites, todėl mikroorganizmams kelias link gimdos ertmėje esančios žaizdos yra laisvas. Jeigu plyšo gimdos kaklelis, makštis ar tarpvietė, infekcija gali patekti per siūles. Tačiau net jeigu gimdymas buvo lengvas, smulkūs įtrūkimai – neišvengiami. Per juos mikrobai taip pat gali prasiskverbti į kraujotaką.

  Po gimdymo makštyje dėl gimdos ertmės išskyrų dominuoja šarminis pH, kuris sudaro palankią terpę patogeniniams mikroorganizmams daugintis. Kai tuo tarpu įprastai makšties terpė yra rūgštinė, todėl nesusidaro sąlygų bakterijų pusiausvyros sutrikimams. Tinkama intymios higienos priemonė ramina, nesukelia alergijos bei apsaugo nuo mikroorganizmų, nes turi antibakterinį uždegimą slopinantį poveikį.

  Lady ANION rinkinys po gimdymo. Jauskitės užtikrintai:

  • Intymios higienos prausimosi putos CLOGIN, 150 ml

  • Paketai po gimdymo Lady ANION Post Partum, 2 pak. po 10 vnt.

  • Dieniniai paketai Lady ANION Day use, 2 pak. po 10 vnt.

  • Naktiniai paketai Lady ANION Night use, 2 pak. po 8 vnt.  

 • Informacija

  Prenumeruok ir gauk -5 % pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti