Prekių katalogas

Pilvo raumenis atstatantis korsetas po gimdymo Lola&Lykke

 • Pilvo raumenis atstatantis korsetas po gimdymo Lola&Lykke

  99 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  SVARBU! Parduotuvė Ogmios mieste, Verkių g. 29G, Vilniuje JAU DIRBA! Iki pasimatymo. 

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lola&Lykke®
  • Lola&Lykke pilvo juosta po gimdymo išsiskiria novatoriška dvigubo suspaudimo technologija, kurios dėka pilvo raumenys, kurie nėštumo metu kartu su Jumis dėjo visokeriopas pastangas mažojo stebuklo nešiojimui, po gimdymo yra nusilpę ir suglebę.

  • Šis diržas po gimdymo (korsetas po gimdymo) siūlo patogią dvigubo sluoksnio atramą ir prilaikymą ne tik Jūsų pilvo sienos raumenims, tačiau ir klubams bei nugarai - taip efektyviai mažindamas po nėštumo daugelį mamų varginančius nugaros skausmus, pagerindamas laikyseną.

  • Juosta padeda palengva atstatyti pilvo raumenis,  sumažinant mamytės pilvuko suglebimą.

  • Švelnus suspaudimas pagreitina skysčių apytaką probleminėse vietose, tuo taip pat pagreitindamas atsigavimą po nėštumo ir gimdymo.

  • Tinka tiek po gimdymo, tiek po cezario operacijos.

  • Be latekso, kvėpuojantis, hipoelergiškas.

  • Sudėtis: 82 % nailonas, 18 % poleisteris.

  • Velcro lipduko ilgis ~24 cm. 

  • Priežiūra: išvėdinkite diržo audinį ir drėgnu skudurėliu nuvalykite paviršiaus dėmes. Esant būtinybei: švelniai skalbkite rankomis šaltame vandenyje. Nemirkykite. Padėkite lygiai, kad išdžiūtų.

  Kaip jis veikia?

  Moters kūnas nėštumo, gimdymo bei pogimdyviniu laikotarpiu išgyveną stebuklingą virsmą, kurio, deja, ne visi aspektai yra malonūs: vargina pykinimas, vėliau nugaros skausmai nėštumo metu, dažna problema po gimdymo – pilvo raumenų suglebimas ar net prasiskyrimas (pilvo raumenų diastazė), pasikeitusios kūno formos, ko pasėkoje - skausmas juosmens srityje, kritinis savęs vertinimas estetiniu požiūriu.

  Tinkamas ir laiku pradėtas dėvėti korsetas po gimdymo gali įtakoti fiziologinį pilvo sienos raumenų atsistatymo procesą. Neretai mamos nuvertina korsetą, skirtą dėvėti po gimdymo ar cezario operacijos ir padedantį atstatyti pilvo sienos raumenų tonusą (mažina, kompensuoja pilvo raumenųdiastazę), kaip neva tik estetinę priemonę, kuri iš tiesų yra ir turi būti naudojamas kaip medicininė priemonė.

  Šis diržas po gimdymo (pilvo juosta po gimdymo, taip pat rekomenduojama ir po cezario) yra sertifikuotas ES kaip medicinos prietaisas, palaiko dubenį ir raiščius, kuriuos sušvelnina natūralus Jūsų kūno hormonas Relaxin. Šis natūralus hormonas nėštumo metu lemia didesnį raiščių elastingumą, laisvumą, kad mažylis turėtų vietos augti ir gimdymo metu galėtų praslysti gimdymo takais, tačiau dėl tų pačių hormonų atsipalaiduoja ir stuburą bei kūno sąnarius laikantys raiščiai, pilvo raumenys. Šis hormonas net ir po gimdymo lieka Jūsų kūne tam tikrą laiką. Kol Jūsų raumenis silpnina hormonai ir bendra būklė po gimdymo, tikslinis suspaudimas padeda efektyviau atkurti raumenų tonusą ir net pagerinti laikyseną. Pilvo juostos naujoviška suspaudimo technologija siūlo Jūsų pilvo raumenų mediciniškai pagrįstą palaikymą, kuris padeda veiksmingai sušvelninti skausmus ir atstatyti laikyseną bei sparčiau atgauti formas. Naudodami „Core Restore“ postnatalinę juostą greičiau atsigausite po nėštumo bei gimdymo (ar cezario operacijos).

  Viena efektyviausių priemonių priemonių, padedančių išsiplėtusiems raumenims bei atsipalaidavusiems kūno raiščiams sugrįžti į prieš nėštumą buvusias vienas tai pogimdyvinis diržas/korsetas.


  Diržą reikėtų užsidėti jau sekančią dieną po gimdymo ir nešioti kasdien maždaug tris mėnesius.


  Nešiojant specialų diržą raumenys atsistato 2-3 kartus greičiau nei be jo. 

  Dydžių lentelė:

  Apimtis po gimdymo

  Diržo dydis

  50-70 cm

  XS

  70-90 cm

  S

  90-110 cm

  M

  110-130 cm

  L

  130-150 cm

  XL

    https://youtube.com/shorts/pG4iQc1cx3A?feature=share