Prekių katalogas

NEBULOUS STARS kūrybinis rinkinys Shooting Star Maker – Žinutė butelyje, 11307

 • NEBULOUS STARS kūrybinis rinkinys Shooting Star Maker – Žinutė butelyje, 11307

  Barkodas: 694704113076
  2699 
  2999  Sutaupykite
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 5 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  NEBULOUS STARS
 • NEBULOUS STARS kūrybinis rinkinys Shooting Star Maker – Žinutė butelyje leis pagaminti gražiausias žvaigždes bei magiškus buteliukus su žinutėmis.

  Savybės:

  Padarykite krentančias žvaigždes su įkvepiančiomis mintimis ir maža dovana viduje. Padovanokite jas savo draugams ir šeimos nariams, kad jie gautų teigiamų emocijų ir šiek tiek laimės!
  Taip pat šis rinkinys leis pagaminti buteliukus, su žinutėmis viduje, kuriose galite užrašyti geriausius norus ar šiltas mintis.
  Buteliukus galima pakabinti ant raištelio bei naudoti kaip dekoraciją ar aksesuarą.
  Rinkinys suteiks galimybę gaminti unikalias, spalvotas žinutes artimiesiems, o tada jas įkalinti magiškose krentančiose žvaigždėse.
  Užpildykite žviogždes ir kitais siurprizais- rinkinys pilnas magiškų puošmenų, o visi reikalingi įrankiai yra rinkinyje.
  Komplektacija: krentančių žvaigždžių darymo mašina, 10 žvaigždžių, 5 mini buteliukai, 2 dažų buteliukai, blizgučiai ir blizganti pudra, dažų purškimo buteliukas, 6 įkvėpiančių žinučių minčių puslapiai, klijai, 40 karoliukų, 5 raišteliai, lipdukai, teptukas, popieriniai konfeti, plastikinis įrankis, fėjos Koralijos istorija, spalvotos instrukcijos.
  Rekomenduojamas amžius: nuo 7 metų. Įspėjimas: naudoti su tėvų priežiūra- rinkinyje yra smulkių detalių.