Prekių katalogas

MOMCOZY šildantys kompresai krūtims, 4 vnt.

 • MOMCOZY šildantys kompresai krūtims, 4 vnt.

  Barkodas: X003YO34C1
  1290 

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  SVARBU! Parduotuvė Ogmios mieste, Verkių g. 29G, Vilniuje JAU DIRBA! Iki pasimatymo. 

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Momcozy
 • Efektyvus gelinis karštas kompresas efektyviai prasiskverbia giliai į odą per kondensuotą vandenį ir efektyviai sumažina krūtų skausmą ar užsikimšusius kanalus.

  Momentinis šildymas: Nereikia kaitinti mikrobangų krosnelėje ar mirkyti karštame vandenyje. Momcozy Steam Hot kompresai yra iš karto paruošti naudoti. Praplėškite pakuotę ir kompresai jau paruošti naudojimui. Taupykite laiką sudėtingus šildymo veiksmus.

  Ilgalaikis karštis: Krūtų šildantis kompresas gali skleisti šilumą daugiau nei 3 valandas. Jis veiksmingai pašalina krūtų užsikimšimą, skatina laktaciją ir sprendžia žindymo problemas. 

   Patogūs. Kiekvienoje pakuotėje yra atskirai supakuoti  4 kompresai, todėl juos lengva nešiotis ir naudoti, kad ir kur eitumėte. Tai bus jūsų patikimi draugai, kai tik prireiks šilto kompreso.

  Saugūs: pagaminti iš sertifikuotų medžiagų, kuriose nėra BPA/BPS. Minkštas ir odai draugiškas dizainas sukurtas specialiai žindančioms mamoms. Jis patogiai telpa jūsų liemenėlėje, kad būtų galima tiesiogiai naudoti.