Prekių katalogas

Kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt. Lansinoh

 • Kompresai krūtims Thera°Pearl 3-in-1, 2 vnt. Lansinoh

  Barkodas: 506006299764
  1614 
  1890  Sutaupykite 276 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 2 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  SVARBU! Parduotuvė Ogmios mieste, Verkių g. 29G, Vilniuje JAU DIRBA! Iki pasimatymo. 

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lansinoh
 • Lankstūs daugkartinio naudojimo „Lansinoh Thera°Pearl 3 in 1“ kompresai krūtims.

  Kompresų paviršius yra minkštas, todėl juos lengva ir patogu įsidėti į liemenėlę, kad neutralizuotumėte ar bent palengvintumėte galimas problemas, susijusias su žindymu: užsikimšusius latakus ir mastitą, krūtų įtemptumą ir patinimą, jei jos pritvinkusios, kad laisvai galėtų tekėti pienas. Be BPA, BPS ir latekso, jie taip pat yra sukonstruoti taip, kad tilptų aplink pientraukio pompą, kad paskatintų pieną ir pagreitintų jo tekėjimą.

  Naudokite karštus: „Thera°Pearl 3 in 1“ kompresai krūtims gali būti kaitinami mikrobangų krosnelėje ne ilgiau kaip 15 sekundžių, kad atsikimštų pieno latakai ir palengvėtų mastitas. Šiluma skatina pieno tekėjimą, tai reiškia, kad reikia mažiau laiko pumpuoti krūtį.

  Norėdama naudoti kartu su pientraukiu, tiesiog pašildykite kompresą kaip įprasta, tada apvyniokite jį aplink pompos piltuvo išorę, užsekite.

  Naudokite šaltus: kompresus galite kelioms valandoms sudėti į šaldiklį, kad atvėstų, ir naudoti šaltus, taip palengvinsite skausmą ir patinimą, kurie gali kilti dėl pieno pritvinkimo. Dėl unikalaus dizaino šie kompresai krūtims yra lankstūs net ir užšaldyti. 

  „Thera°Pearl 3 in 1“ kompresus krūtims medikai rekomenduoja naudoti 20 minučių. Panaudojus, juos galima nuplauti švelniu muilu, plovikliu ar spiritu. 

  • Be BPA, BPS ir latekso.

  • Naudokite karštą.

  • Naudokite šaltą.

  • Gali būti naudojami su bet kokiu pientraukiu.

  • Dėl unikalaus dizaino pakuotė išlieka lanksti net ir sušaldyta.

  • Daugkartinio naudojimo, plaunami.