Prekių katalogas

LALABOOM formų rūšiuoklis ir edukaciniai karoliukai, 8 dalys, BL810

 • LALABOOM formų rūšiuoklis ir edukaciniai karoliukai, 8 dalys, BL810

  Barkodas: 4897067861653
  2999 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 5 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
 • LALABOOM edukakcinis žaislas 3-in-1. Žaislas sukurtas ugdyti vaiko kognityvinius ir motorikos sugebėjimus vaikams nuo 10 mėn. iki 4 metų amžiaus. Rinkinyje rasite dėžutę formoms, 4 formeles ir 4 LALABOOM edukacinius karoliukus. 

  SAVYBĖS:

  Žaislas sukurtas remiantis Montesori metodu: mokytis ekspermentuojant ir žaidžiant, atsižvelgiant į amžiaus tarpsnyje įgyjamus gebėjimus.
  Įstatyk karoliuką į formelę, o tuomet surask tinkamą vietą formų lentoje. Išlenkta formų rūšiuoklio forma leidžia žaisti mokantis balanso, o taip pat turi patogią rankenėlę žaislą pernešti į kitą vietą.
  Žaislas padeda lavinti smulkiąją rankų motoriką, pirštukų miklumą, regą, koncentraciją, rankų-akių koordinaciją, kūrybingumą.
  Mažylis susipažįsta su pasauliu per taktilinius pojūčius, todėl kiekvieno karoliuko dizainas unikalus, įkvėptas organiškų tekstūrų ir gamtoje esančių formų, kurios stimuliuoja vaiko pojūčius, kelia susidomėjimą.
  Ryškios karoliukų ir formų spalvos taip pat itin patraukia vaiko dėmesį.
  Formų ir spalvų įvairovė leidžia sukurti daygybę įvairių kombinacijų.
  Šis žaislas atitinka aukščiausius saugumo standartus, todėl yra visiškai saugus Jūsų mažyliui. Sudėtyje neturi PVC ir BPA.
  100% atsparus vandens poveikiui, todėl galima plauti indaplovėje su vandeniu ir muilu, pasiimti į vonią.