Prekių katalogas

CANPOL BABIES dvigubas elektrinis pientraukis su nosies aspiratorium, Expresscare, 12/212

 • CANPOL BABIES dvigubas elektrinis pientraukis su nosies aspiratorium, Expresscare, 12/212

  Barkodas: 5901691862821
  119 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 5 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  SVARBU! Parduotuvė Ogmios mieste, Verkių g. 29G, Vilniuje JAU DIRBA! Iki pasimatymo. 

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  CANPOL
 • CANPOL BABIES dvigubas elektrinis pientraukis su nosies aspiratoriumi- tai belaidis pientraukis dažnam bei greitam pieno traukimui be skausmo. . Puikiai tinka mamytėms, žindančioms kitaip (KPI)- žindančioms mamoms, dvynių mamoms ir aktyvioms mamoms, grįžtančioms į darbą, nenorinčioms mesti žindymo.

  Savybės:

  Šis pientraukis- tai du prietaisai viename, dar turintis elektrinio nosies aspiratoriaus funkciją.
  ExpressCare pientraukis turi 3 veikimo režimus, sukurtus pagal natūralų dviejų fazių kūdikio čiulpimo ritmą.
  Pirmoje fazėje jis stimuliuoja, užtikrindamas greitesnį pieno tekėjimą, o vėliau pereina į lėtesnį ir gilesnį pieno siurbimo režimą.
  Trečiasis režimas gali būti naudojamas siurbimo pabaigoje, kad būtų lengviau ištuštinti krūtį ir palaikyti žindymą.
  „ExpressCare“ pientraukis turi platų siurbimo galios reguliavimo pasirinkimą, 9 siurbimo galios lygius kiekviename režime, kurių dėka galima reguliuoti galią pagal kiekvienos moters poreikius, kad pieną ištraukti būtų patogu. (Be to, kiekvienai krūtinei galima nustatyti individualų režimą)
  „ExpressCare“ elektrinis pientraukis yra diskretiškas ir labai tylus – tik 40 decibelų*, todėl pieną ištrauksite ir naktį, nesijaudindamos dėl kūdikio pažadinimo.
  Įkrautą pientraukį galima pasiimti bet kur ir naudoti belaidžiu būdu, net kai šalia nėra maitinimo lizdo.
  Pilna baterija užtikrina iki 120 minučių belaidžio naudojimo (3-4 naudojimus).
  Akumuliatorius įkraunamas per USB kabelį, todėl galite jį įkrauti ir per nešiojamą bateriją kaip papildomą apsaugą nuo išsikrovimo, kai esate toli nuo namų.
  Ergonomiška piltuvėlio forma prisitaiko prie skirtingų krūtų formų, kad pieno ištraukimo procesas būtų panašus į natūralų.
  Piltuvėlis su minkštu masažo padėkliuku, pagamintu iš subtilaus silikono, nedirgina jautrių spenelių ir padidina komfortą pieno ištraukimo metu.
  Pientraukis turi spenelių korekcijos funkciją, kuri padeda suformuoti įgaubtą spenelį, kad kūdikiui būtų lengviau prisitvirtinti prie krūties ir būtų palaikoma tinkama laktacija.
  Patogu naudotis jutikliniu valdymo skydeliu su aiškiu ekranu, kuris informuoja apie aktyvųjį režimą, galios lygį ir akumuliatoriaus įkrovimo lygį.
  Galite naudoti, kad ištrauktumėte pieną iš abiejų krūtų, taip pat iš vienos krūties.
  Pientraukis pagamintas iš nedaug dalių, todėl jį lengva valyti ir surinkti.
  Dalyse nėra kenksmingo BPA (bisfenolio A), todėl jis visiškai saugus sveikatai ir tinkamas tiesioginiam sąlyčiui su maistu, įskaitant motinos pieną.
  Kartu su pientraukiu yra du 120 ml EasyStart buteliukai– net 90% akušerių rekomenduoja EasyStart buteliuko žinduką.
  Pientraukis suderinamas su visais Canpol kūdikių buteliukais, todėl buteliuko talpą galite reguliuoti pagal amžių ir vaiko poreikius.
  Kita funkcija- tai elektrinio nosies siurbimo funkciją turintis prietaisas, kuris per kelias sekundes išvalys kūdikio nosytę ir leis jam laisvai kvėpuoti.
  Rinkinyje yra 2 keičiami silikoniniai antgaliai.
  Siauru antgaliu mažiems vaikams ar skystoms išskyroms ir platesnis didesnėms skylutėms arba naudoti su tirštais sekretais.
  Minkštas ir saugus silikonas, iš kurio pagaminti antgaliai, apsaugo nosies gleivinę, nepasižeidžia nuo staigių vaiko judesių.
  Canpol Baby rinkinyje yra nuimamas 27 mm piltuvas. Tinkamas piltuvo dydis turi didelę įtaką pieno ištraukimo patogumui ir efektyvumui. Pientraukio piltuvas su elastingu kraštu idealiai tinka mamoms su didesniais speneliais.