Prekių katalogas

BRITAX automobilinė kėdutė BABY-SAFE iSENSE, frost grey, 2000035090

 • BRITAX automobilinė kėdutė BABY-SAFE iSENSE, frost grey, 2000035090

  Barkodas: 4000984312546
  28710 
  319  Sutaupykite 3190 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 5 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  BRITAX - ROMER
 • BABY-SAFE iSENSE kėdutė skirta vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių. Augančiam mažyliui svarbu, jog kėdutė išliktų patogi visą jos naudojimo laiką. Ergonomišką ir saugią mažylio poziciją kėdutėje užtikrina integruoti nugaros ir galvos atramų mechanizmai, pritaikomi prie vaiko ūgio. Naujagimiams skirtas įdėklas užtikrina saugias ir patogias pirmąsias mažylio keliones.

  Platus suderinamumas ir patogus naudojimas

  BABY-SAFE iSENSE kėdutė greitai ir nesudėtingai montuojama ant FLEX BASE iSENSE bazės bei įvairių vežimėlių rėmių (pavyzdžiui, BRITAX SMILE III). Dėl šios priežasties, kelionėje kėdutę nesudėtinga išimti/įkelti į automobilį ir tęsti išvyką vežimėliu.

  AUTOMOBILINĖS KĖDUTĖS SAVYBĖS:

  Patogu įkelti/iškelti mažylį iš automobilinės kėdutės FLEX BASE iSENSE dėka: bazė leidžia BABY-SAFE iSENSE kėdutę atsukti į durelių pusę.
  LIE - FLAT technologija užtikrina ergonomišką ir saugią mažylių poziciją kėdutėje. Pozicija pritaikoma pagal vaiko ūgį - nugaros atrama reguliuojama kartu su galvos atrama.
  Pridedamas naujagimio įdėklas, suteikiantis papildomą vaiko apsaugą ir komfortą. Įdėkle įsiūtos papildomos putų pagalvėlės, papildomai sugeriančios šoninę jėgą.
  Triejų rūšių apšvietimas - kėdutės viduje, išorėje bei apačioje - padeda užtikrinti saugumą, matomumą, komfortą ir patogumą montuojant kėdutę tamsiu paros metu.
  BABY-SAFE iSENSE automobilinę kėdutę nuo bazės arba vežimėlio rėmo galima nuimti vos keletu spustelėjimų. Taip pasirūpinama ne tik mažylio, bet ir tėvelių patogumu.
  5 taškų (2 viršuje, 3 apačioje) saugos diržai su pečių ir tarpkojo paminkštinimais.
  Lengvai reguliuojamas galvos atramos ir saugos diržų aukštis, atitinkantis vaiko ūgį.
  Automobilinės kėdutės tvirtinimo detalės įrengtos taip, kad tinkamai uždėtos ant bazės arba vežimėlio rėmo, išskleistų aiškiai girdimą spragtelėjimą. Tokiu būdu tėveliai gali būti tikri, kad kėdutė uždėta tinkamai.
  Reguliuojama rankena išorėje leidžia greitai kėdutę paversti į nešioklę.
  Patogus ir stilingas dizainas, aukštos kokybės medžiagos.
  Automobilinės kėdutės užvalkai gali būti nuimami ir skalbiami skalbimo mašinoje.
  Įrengtas stogelis su UPF 50+ apsauga.
  TECHNINIAI DUOMENYS:

  Išmatavimai: 58 x 44 x 67 cm 

  Amžius: 0-15 mėn.  

  Svoris: 0-13 kg