Prekių katalogas

BamBam žaislinis telefonas 515073

 • BamBam žaislinis telefonas 515073

  Barkodas: 590433587659
  1049 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Amžius
  nuo 12 mėn.
  Prekės kodas
  515073
 •  

  Pirmasis mobilusis yra žaislas, kuris siūlo visapusišką vaiko vystymąsi ir beveik begalinį žaidimo galimybių kiekį nuo 12 mėnesių amžiaus.

  Jis pateikiamas dvejomis spalvomis: raudona, mėlyna, veiksmingai traukia mažojo vaiko dėmesį, suteikia jam galimybę atrasti įvairius garsus, melodijas ir triukšmus, ilgai įtraukdamas jo dėmesį.

  Paspaudus vieną iš 9 mygtukų, garsai atsiranda, tokie kaip juokiančio vaiko garsas, lojančio šuns garsas ir kt., melodinės linijos, kurios lengvai patenka į ausį, arba fotoaparato užfiksuotas garsas.

  Elementas, darantis linksmybes patrauklesnėmis, yra šviesa, mirganti melodijų ar garsų ritmu.

  Patogus rankena palengvina įrankį paimti ir laikyti mažoje rankoje.

  Žaidimas su telefona suteikia vaikui daugybę stimulų, aktyvinančių jo vystymąsi daugelyje lygių, tai turi didelę įtaką vaikui motoriniams įgūdžiams, jo klausos ir motorinės koordinacijos lavinimui, jautrina jo pojūčius.

  Matmenys/svoris/baterijos: produkto matmenys (ilgis × aukštis × gylis) [cm]: 8×12×3, pakuotės matmenys (ilgis × aukštis × gylis) [cm]: 12×18×3, produkto svoris be pakuotės [kg]: 0,10 kg, produkto svoris pakuotėje [kg]: 0,11 kg, reikalingos 2 × AALR06 baterijos - įtrauktos į rinkinį.

  Žaislas skirtas vaikams nuo 12 mėn.

  Supakuotas į burbuliukinę pakuotę.