Prekių katalogas

BabyOno mobili auklė - smart kamera 1514

 • BabyOno mobili auklė - smart kamera 1514

  Barkodas: 590143541545
  4499 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
 •  

  Babyono mobilios auklės – kameros smart dėka galite būti užtikrinti, kad jūsų kūdikis yra saugus. Kamera perduoda ryškius ir aiškus vaizdo įrašus ryškiomis spalvomis. Naudojant aukštos kokybės mikrofoną ir garsiakalbių susisieksite su savo vaiku tiesiai iš miegamojo.
  Naudodami „Tuya“ mobiliąja programėle galite valdyti kūdikio monitorių iš savo telefono ar planšetės. „Smart Camera“ jutikliai užfiksuoja bet kokius garsus ir judesius ir atsiunčia jums pranešimus. Išplėstiniai infraraudonieji LED teikia naktinį režimą, kai monitorius užfiksuoja aiškų vaizdo įrašą net iš 10 metrų atstumo.
  Savybės:
  Be aukštos kokybės kameros, auklė turi integruotą garsiakalbį ir mikrofoną. Ne tik galite girdėti kūdikį, bet ir bendrauti su juo ir nuraminti jį iš tolo, kai jam neramu.
  Naudodami nemokamą Tuya programą galite prisijungti prie savo mobiliojo prietaiso naudodami tik 2,4 GHz Wi-Fi technologiją. Galite peržiūrėti kameros vaizdo įrašus bet kur, kur yra interneto prieiga.
  Be aukštos kokybės kameros, auklė turi integruotą garsiakalbį ir mikrofoną. Ne tik galite girdėti kūdikį, bet ir bendrauti su juo ir nuraminti jį iš tolo, kai jam neramu.
  Monitorius turi max. 128 GB microSD lizdas. Jums tereikia microSD kortelės, kad kamera nuolatos įrašytų. Be to, galite peržiūrėti vaizdo įrašus iki 20 dienų po įrašymo. Atminties kortelės prie komplekto nepridedama.
  Smart Camera palaikoma visuose mobiliuosiuose įrenginiuose, kuriuose veikia Android 4.1 ar naujesnė ir iOS 9 ar naujesnė versija. Taigi jums nesvarbu, kokios markės telefoną turite.
  „Tuya“ programa, kurią galite naudoti kūdikio monitoriui valdyti, yra nemokama. Galite jį atsisiųsti nemokamai iš Google Play arba App Store.
  Babyono mobili auklė - kamera yra aprūpinta pažangiausiais infraraudonaisiais LED. Tai užtikrina, kad net naktį užfiksuoti vaizdai yra aiškūs. Jums tereikia jį pastatyti ne arčiau kaip 10 m nuo jūsų vaiko.
  Jūs visiškai nuotoliniu būdu ir diskretiškai valdote kūdikio monitorių. Kamera gali pasisukti - jos judėjimo diapazonas yra 345 ° vertikaliai ir 85 ° horizontaliai. Tai leidžia ramiai stebėti platesnį vaizdą apie jūsų mažylio vietą.
  Kai tik jūsų kūdikis juda ar skleidžia garsą, Smart kameros išmanieji judesio ir garso jutikliai jį aptinka. Tada gausite pranešimą savo mobiliojo prietaiso ekrane. Šie nustatymai gali būti išjungti iš programos.
  FILMAS:
  Techninės savybės
  Įtraukta:
  Kūdikio monitorius 1514 USB kabelis + 230V adapteris Montavimo rinkinys Naudotojo vadovas
  Savybės:
  Full HD 1920 x 1080 3MP Matmenys: aukštis 14,5 cm, plotis 7 cm Wi-Fi 2,4 GHz Išorinė atmintis iki 128 GB (microSD kortelė neįtraukta) Judėjimo diapazonas 345° ir 85° Vaizduotė dieną ir naktį iki 10 m Įmontuotas garsiakalbis ir mikrofonas Ju

  Full HD 1920 x 1080 3 MP
  Matmenys: aukštis 14,5 cm, plots 7 cm
  Wi-Fi 2.4 GHz
  Išorinė atmintis iki 128 GB (microSD kortelė prie komplekto nepridedama)
  Vaizdo diapazonas 345° ir 85°
  Dieninis ir naktinis režimas, matomumas iki 10 m
  Įmontuotas garsiakalbis ir mikrofonas
  Judesiu ir garsų detektoriai
  Pranešimai ir signalai
  Kompiuterio ekrano peržiūra: https://ipc-eu.ismartlife.me/login