Prekių katalogas

BabyOno kilimėlis lavinamasis kačiukas 1475

 • BabyOno kilimėlis lavinamasis kačiukas 1475

  Barkodas: 590143541415
  3869 
  4299  Sutaupykite 430 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 3 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  BabyOno
  Amžius
  nuo 0 mėn.
  Prekės kodas
  1475
 •  

  Babyono edukacinis kilimėlis, tai puiki vieta poilsiui ir žaidimams. Savo forma jis primena didelį, mielą katiną. Kilimėlis yra ypač storas ir puikiai izoliuoja nuo grindų. Papildėme jį nuimama pagalve, kaip prevencija mažylį nuo galvos suplokštėjimo.
  Mūsų lavinamojo kilimėlio spalvos parinktos taip, kad neblaškytų mažylio ir leistų jam nuo pirmųjų gyvenimo savaičių susitelkti į žaidimą ir jį supančio pasaulio stebėjimą.

  Savybės

  Įdomūs pakabukai

  Rinkinyje yra 5 nuimami pakabučiai, skatinantys vaiko vystymąsi. Tarp jų cypsintys pakabučiai, kramtukai ir veidrodėlis. Žaislai lengvai tvirtinami prie lankų. Jie padės Jūsų vaikui treniruoti rankas – sugriebti ir perkelti daiktus iš rankos į ranką.

  Vieta žaidimams ir poilsiui
  Mūsų kilimėlis yra minkštas ir purus. Jo forma primena didelį meškiną, prie kurio vaikas gali prisiglausti ir pailsėti, kai jaučiasi pavargęs. Kilimėlis yra storas, todėl puikiai izoliuoja nuo grindų.

  Atrama gulint ant pilvo
  Mūsų edukacinis kilimėlis yra puiki vieta linksmai praleisti laiką mažam vaikui. Neskaitant pakabučių, papildėme kilimėlį cypiančiu paukšteliu šiugždančiais sparnais, judančiomis letenėlėmis ar pūkuota uodega, kuri skatins mažylį žaisti ir gulėti ant pilvo.

  Nuimami lankai
  Lankai yra nuimami, todėl galite juos sujungti tarpusavyje bet kokioje padėtyje. Dėl šios priežasties mūsų lavinamasis kilimėlis tiks ir vyresniems, jau sėdintiems vaikams. Žaislus galite pakabinti skirtingais atstumais nuo žaidžiančio vaiko, taip skatindami jį žaisti.
   

  Auga kartu su vaiku


  Kilimėlis bus naudingas vaikui pirmaisiais vystymosi etapais. Iš pradžių jis bus naudojamas gulėjimui ant nugaros, vėliau gulėjimui ant pilvo. Kai vaikas paaugs ir pradės sėstis bei šliaužioti, kilimėlis atliks kilimėlio funkciją ir taps jaukia žaidimų vieta.

  Patogus ir greitas užsegimas

  Lankus prie kilimėlio pritvirtinsite patogiu užsegimu, esančiu kilimėlio apačioje.

  Techniniai duomenys

  Rinkinyje:
  kilimėlis
  nuimami lankai
  5 pakabučiai
  Techniniai duomenys:
  Medžiaga: 100% poliesteris, sudėtyje nėra BPA, PVC ir ftalatų
  Valykite drėgna šluoste