Prekių katalogas

10931 LEGO® DUPLO Town Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius

 • 10931 LEGO® DUPLO Town Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius

  Barkodas: 5702016618204
  2099 
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 5 d. d.

  Užsakymus galite atsiimti ir parduotuvėje Vilniuje.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  LEGO DUPLO
 • is nuostabus statybų aikštelės rinkinys su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi su sukiojama kabina ir judančiu kaušu suteikia mažyliams ir tėveliams visus įrankius, kurių reikia darbui nudirbti. Valdydami transporto priemones skirtingoms užduotims atlikti, vaikai lavina savo įgūdžius. Įkelkite akmenį į savivarčio kėbulą. Tačiau pasisaugokite, akmuo gali lengvai perskilti!

  LEGO® DUPLO® Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius (10931) skatina mažuosius statybininkus be galo žaisti nevaržomus žaidimus. Vaidindami pramanytas statybų aikštelės scenas su žaisliniu sunkvežimiu, ekskavatoriumi ir 2 statybininkais, mažyliai lavina vertingus fizinius ir protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą.

  Statybų aikštelės žaislai su transporto priemonėmis ir darbininkais Su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi su besisukančiu kaušu mažyliai ir jų tėveliai turės visus įrankius, kurių reikia darbams nudirbti. Vairuodami ir naudodami transporto priemones įvairiems statybų aikštelės darbams atlikti, vaikai lavina savo smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje yra žaislinių akmenų, kuriuos galima įkelti į sunkvežimį. Tačiau pasisaugokite, akmuo gali lengvai perskilti!

  Koks geriausias statybų žaislas mažiems vaikams ir mažyliams? LEGO DUPLO Statybų žaidimo rinkiniai sukurti suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislų, kurie skatina ir tenkina jų augančius poreikius. Rinkinius galima derinti, kad žaidimas būtų įvairesnis.

  Tėvai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai drauge kuria statybų aikštelės istorijas su LEGO® DUPLO® Sunkvežimiu ir vikšriniu ekskavatoriumi (10931). Atrasdami nevaržomą žaidimą vaikai lavina įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
  Su 2 šiuolaikiškomis statybininkų figūrėlėmis, stumdomu savivarčiu, stumdomu ekskavatoriumi su besisukančiu kaušu ir žaisliniu akmeniu, kurį vaikai gali atidaryti.
  Tėvai ir globėjai padeda savo mažajam statybininkui lavinti įgūdžius, patys prisijungdami prie statybų aikštelės pramogų. Vaikams valdant transporto priemones, lavėja smulkiosios motorikos ir problemų sprendimo įgūdžiai.
  Jei ieškote geriausio žaislo augantiems mažylio poreikiams, šis statybų aikštelės rinkinys yra kupinas ypatybių ir funkcijų, kurios sužadina smalsumą ir įkvepia vaikus nuo 2 metų amžiaus.
  Sunkvežimis yra 11 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 7 cm pločio, o ekskavatorius yra 12 cm aukščio, 18 cm ilgio bei 7 cm pločio – idealaus dydžio suimti ir padėti smulkioms rankutėmis.
  Nereikia baterijų. LEGO® DUPLO® Sunkvežimio ir vikšrinio ekskavatoriaus žaidimo rinkinys yra varomas vaikų vaizduote, todėl betarpiškos, kūrybiškos pramogos niekad nesibaigia!
  Aiškios instrukcijos padeda maksimaliai pasinerti į pramogas ir lavinti įgūdžius, todėl tėvai ir mažyliai neabejotinai išnaudos visas universalaus žaidimo rinkinio galimybes, vos atidarę dėžutę.
  LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai skirti džiuginti, sužadinti smalsumą ir įkvėpti mažylių vaizduotę. Pažįstamos scenos, linksmi personažai ir mažyliams pritaikytos dalys išlaisvina mažųjų vaizduotę nevaržomu žaidimu.
  Nuo 1969 metų LEGO® DUPLO® žaislai mažyliams atitinka aukščiausius pramonės standartus. Dėl to jie puikiai pritaikyti suimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – kiekvieną kartą.
  LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO® DUPLO® žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

  Amžius: 2+ m.