Prekių katalogas

Spenelių ištraukėjas Latch Assist, Lansinoh

 • Spenelių ištraukėjas Latch Assist, Lansinoh

  Barkodas: 506006299761
  1340

   Užsakymai pristatomi per 1-2 d.d.

  Užsakymų atsiėmimas parduotuvėje Vilniuje per 1 d.d.

  Atsiprašome, šiuo metu šio dydžio nebeturime.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lansinoh
 •  

  Lansinoh spenelių ištraukėjas (arba kitaip korektorius, arba korekcinė taurelė) padeda maitinti krūtimi švelniai ištraukdamas plokščią arba apverstą spenelį, kad Jūsų kūdikis galėtų tinkamai apčiuopti spenelį ir patogiai bei sėkmingai maitintis.

  Pirmosiomis dienomis po gimdymo kai kurios mamos patiria problemų su krūtimis, jos būna sukietėjusios ar ištinusios - tai laikina būklė, tačiau dėl jos žindymas kartais tampa sudėtingu ar nemaloniu procesu. Kaip mamos, Jūsų oda taip pat gali išsitempti, tad speneliai gali nebebūti tinkami kūdikiui apžioti. Jei kūdikis nepajėgia tinkamai prisisiurbti prie spenelio, jis gali nesugebėti patraukti pakankamai pienelio, tad maitintis gali būti pakankamai sudėtinga.

  Naudojant Lansinoh spenelio ištraukėją LatchAssist™, mama gali švelniai ištraukti spenelį iki reikiamo ilgio, kad kūdikiui būtų lengva ir patogu jį apžioti bei tinkamai prisisiurbti, o tai yra pirmasis sėkmingo žindymo žingsnis. Paprastas naudoti, efektyvus ir lengvai valdomas viena ranka - tai idealus pakankamai aktualios mamų problemos sprendimas. Spenelių ištraukėjas yra komplekte su mažu dėklu, skirtu higieniškam laikymui ir nešiojimuisi.

  Švelniai ištraukia spenelį - laikinai ištaiso plokščius ar apverstus spenelius.
  Paprastai ir lengvai valdomas bei itin efektyvus.
  Paprasta naudoti - greitai ir lengvai naudojamas viena ranka.
  Pakuotėje yra mažas dėkliukas, skirtas Jums patogiai ir higieniškai laikyti ištraukėją bei turėti visada su savimi, kai tik jo prireikia.
  Be BPA ir BPS.
  Komplekte rasite dviejų dydžių kūgelius, pritaikytus skirtingo dydžio speneliams (19mm ir 24mm).