Prekių katalogas

Ko prireiks mamai ligoninėje? GIMDYVĖS KREPŠELIS

Ko prireiks mamai ligoninėje? GIMDYVĖS KREPŠELIS

GIMDYVĖS KREPŠELIS

Likus mėnesiui iki numatyto gimdymo termino, rekomenduojame pasiruoškite patogų, nedidelį daiktų krepšelį su būtiniausiais daiktais į ligoninę. Kruopščiai apgalvokite, ko Jums reikės ligoninėje ir be ko Jūs tikrai negalėtumėte apsieiti. Daiktų įsidėkite 3-5 dienoms.


Kuomet ruošiatės gimdyvės krepšelį į ligoninę atkreipkite dėmesį, kad gimdymo namuose yra ganėtinai šilta. Dėl to rekomenduojame labai atidžiai išsirinkti naktinukus (pritaikytus maitinimui) bei gimdymo marškinius, kuriuos atsisegus galėsite iškart priglausti vaikelį prie krūtinės. 

Tad pradėkime krautis gimdyvės krepšelį -  

 

 

 

 

1. Įklotų rinkinys. Jis skirtas gimdyvei 1-5 parą po gimdymo.

Į rinkinį įeina:

- 2 vnt Sauskelnės Seni Active L (sugėrimas 2100ml, apimtys 100-135cm, 6 lašiukai).

- 2 vnt Įklotai Seni Lady Super (Sugėrimas 650ml, 5 lašiukai)

- 3 vnt Įklotai Seni Lady Extra (Sugėrimas 430ml, 4 lašiukai)

- 4 vnt Higieniniai paketai Bella Perfecta Blue (4 lašiukai)

- 1 vnt Apsauginiai paklotai Seni Soft (sugėrimas 1500ml, Dydis 90*60cm)

- 1 vnt.Seni Fix Plus tinklinės kelnaitės.

Galimi rinkinių dydžiai S, M, L, XL. 

2. Patogūs naktiniai gimdymui ir maitinimui.

Rekomenduojame naktinius, kurie pilnai atsisega. Jie patogiai, plačiai atsidengia visa krūtinė. Puikiai tinka tiek gimdymui, tiek patogiam žindymui.

Galite išsirinkti šį modelį iš mūsų siūlomo katalogo: IDETI LINKA

 

Rekomenduojame turėti 2 vnt. (pasikeitimui).  

3. Patogus chalatas

Medvilninis, kompaktiškas chalatas neužims daug vietos krepšyje į ligoninę.

Rekomenduojame rinktis tokį dydį su kuriuo jausitės komfortiškai. Atkreipkite dėmesį, kad chalatą ir maitinimui pritaikytus naktinukus/gimdymo marškinius laisvai galėsite dėvėti namuose ir pagimdžius vaikelį. Chalatas gali būti užrišamas diržu arba su užtrauktu. 

Didesnį chalatų pasirinkimą rasite čia. IDETI LINKA

4. Patogi maitinimo liemenėlė

Žindymo pradžiai visuomet rekomenduojame įsigyti Emma Jane liemenėles. Jos ypač patogios, lengvai keičia dydį ir prisitaiko prie besikeičiančios krūtinės ir yra besiūlės. Rekomenduojame įsigyti 2 skirtingus modelius: 

363 Emma Jane liemenėlė -  sudėtyje yra 75% medvilnės, lengvai prisitaiko prie krūtinės dydžio. Su ja patogiai jausitės ir naktį. Ši žindymo liemenėlė yra ypač pralaidaus audinio, todėl miegoti su ja nebus karšta.

 

365 Emma Jane liemenėlė - viena iš perkamiausių liemenėlių su pakietinimais, kurios ne tik formuoja krūtinę bet ir gerai ją prilaiko. Liemenėlės pakietinimus galima išimti.

361 Emma Jane liemenėlė - lengva, itin plono audinio liemenėlė be pakietinimo, yra tarsi lengvai prisitaiko prie krūtinės dydžio.

Taip pat galite išsirinkti ir kitą modelį iš mūsų siūlomo katalogo: IKELTI LINKA 

5. Spenelių kremas PURELAN, 37 g

Nuramina jautrius ir sausus spenelius, sausą kūdikio odelę ir sausą odą. Be priedų ir konservantų.100% gryno lanolino (tai yra natūralus, bekvapis avies taukas, kuriuo patepus spenelį nuvalyti nereikia) 

6. Multi-Mam kompresai, 4 vnt

Tai minkštas ir patogus ant spenelio dedamas tamponas, natūralaus gijimo procesui sukuriantis optimalią aplinką. Kompresai turi greitą raminamąjį poveikį skaudantiems speneliams, optimizuoja aplink spenelius esančios odos būklę, mažina patinimą ir apsaugo nuo infekcijos. 

7. Įklotai į liemenėlę (vienkartiniai arba daugkartiniai)

Atsiradus pienukui, žindančioms mamoms reikalingį įklotai į liemenėlę.Ypač ploni, tačiau dėl dviejų sluoksnių labai sugeria drėgmę ir apsaugo drabužius nuo sutepimo.  

8. Diržas po gimdymo

Rekomenduojame diržą, kuris turi plačią reguliavimo juostą. Diržas rekomenduojamas dėvėti po nėštumo - padeda greičiau susigrąžinti pradines pilvo ir liemens formas. Idealiai tinka po Cezario operacijos; nusilpus raumenims po nėštumo; raumenų prasiskyrimo, pilvo srities išvaržai prilaikyti. Diržus rasite čia. IKELTI NUORODA

Rekomenduojame patogiai pasiskirstyti daiktus -

Būtinus gimdymo namuose daiktus susiruoškite jau 38-ąją nėštumo savaitę, išskirstykite į atskirus krepšius: RANKINĖ ir atskiri krepšeliai į PRIĖMIMĄ, į GIMDYKLĄ, į PALATĄ, į NAMUS. Pagalvokite apie tokius asmeninius reikmenis kaip.. - vartojami vaistai (nepamirškite įspėti gydytojos ir akušerės dėl vartojamų vaistų ar alergijų); telefonas; vanduo; grynieji pinigai.

 

...ir dar šiek tiek praktiškų patarimų:


Į krepšius susidėkite tik pačius reikalingiausius reikmenis. Neimkite daiktų, kurie, jūsų nuomone, nėra būtini ar jums įprastai nereikalingi. Prireikus atveš artimieji.


Į priėmimo skyrių nesineškite į palatą skirtų krepšių. Jei turite galimybę, palikite automobilyje, juos vėliau pristatys jus lydintis asmuo.


Jei jus lydės palydovas, pasirūpinkite jo švaria apranga bei avalyne ir maistu bei vandeniu.


Rinkitės laisvus, patogius drabužius, o liemenėlę be lankelių – nevaržančią krūtų (tinkamą žindymui).


Daiktai kelionei į namus gali „laukti“ namuose, juos į palatą galės pristatyti jūsų palydovas prieš vykstant į namus.