Jei Jums kyla klausimų dėl perkamų prekių dydžių  ar modelių, darbo valandomis visada galite pasikonsultuoti  telefonu  8 6555 71 97 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Jei gavote savo užsakytas prekes ir Jums nepatinka prekės kokybė, netinka dydis ar yra kita priežastis, tuomet susisiekite su mumis ir mes bendromis jėgomis, bandysime rasti tinkamą sprendimą.

Jūs galite:

  • pasikeisti pirktą prekę į kito dydžio ar modelio prekę (jeigu tik tuo metu turime sandėlyje);
  • susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Kad pakeistume prekę ar grąžintume pinigus už užsakytas prekes, turi būti laikomasi šių reikalavimų:

  • prekę Jūs galite keisti arba grąžinti per 14 dienas nuo užsakymo gavimo;
  • informuoti mus el. laišku (adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ) apie ketinimą keisti ar grąžinti prekę;
  • el. paštu atsiųsime „Prekių keitimo" arba "Grąžinimo formą“, kurią turėsite užpildyti ir pridėti prie grąžinamos prekės;
  • keičiama arba grąžinama prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, prekė turi būti nesugadinta, turi būti išsaugotos jos vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda. Prekė turi būti pristatyta originalioje pakuotėje su visomis prikabintomis etiketėmis. Pastaba: pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę (pvz. įpakavimo maišelio atidarymas), nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu.
  • keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta įmonei UAB Stegus (parduotuvė 9menesiai,  adresu Verkių g. 29, Vilnius. Siųsti galima registruotu paštu, pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu arba mes galime iškviesti kurjerių tarnybą, kuris grąžinamą ar keičiamą prekę paims iš Jūsų namų ar biuro. Grąžinant kokybiškas prekes,siuntimo kaštus apmoka pirkėjas. Jeigu turite klausimų dėl grąžinamų ar keičiamų prekių susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +370 6555 71 97.

 

9menesiai.lt įsipareigoja per 5 dienas, nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo, informuoti klientą el. paštu ar gauta prekė atitinka keičiamos/grąžinamos prekės kriterijus. Jei priimta prekė atitinka visus reikalavimus, pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę į norimą dydį ar visai kitą prekę (kaip pageidauja pats klientas) arba grąžinti sumokėtus pinigus.

PASTABA: Transporto išlaidos grąžinant kokybiškas prekes nėra grąžinamos. Tai yra, Jums bus grąžinta suma atmetus mūsų patirtas išlaidas siunčiant Jums prekes.

Keičiamos prekės pristatomos nemokamai !

(Nemokamai pristatome vieną keitimą).

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Šiuo atveju pristatymo kaštai atitenka Pardavėjui.