GIMDYVĖS KREPŠELIS

Likus mėnesiui iki numatyto gimdymo termino, rekomenduojame pasiruoškite patogų, nedidelį daiktų krepšelį su būtiniausiais daiktais į ligoninę. Kruopščiai apgalvokite, ko Jums reikės ligoninėje ir be ko Jūs tikrai negalėtumėte apsieiti. Daiktų įsidėkite 3-5 dienoms.


Kuomet ruošiatės gimdyvės krepšelį į ligoninę atkreipkite dėmesį, kad gimdymo namuose yra ganėtinai šilta. Dėl to rekomenduojame labai atidžiai išsirinkti naktinukus (pritaikytus maitinimui) bei gimdymo marškinius, kuriuos atsisegus galėsite iškart priglausti vaikelį prie krūtinės.


Tad pradėkime krautis gimdyvės krepšelį -


1. Įklotų rinkinys. Jis skirtas gimdyvei 1-5 parą po gimdymo. Į rinkinį įeina:

- 2 vnt Sauskelnės Seni Active L (sugėrimas 2100ml, apimtys 100-135cm, 6 lašiukai).

- 2 vnt Įklotai Seni Lady Super (Sugėrimas 650ml, 5 lašiukai)

- 3 vnt Įklotai Seni Lady Extra (Sugėrimas 430ml, 4 lašiukai)

- 4 vnt Higieniniai paketai Bella Perfecta Blue (4 lašiukai)

- 1 vnt Apsauginiai paklotai Seni Soft (sugėrimas 1500ml, Dydis 90*60cm)

- 1 vnt.Seni Fix Plus tinklinės kelnaitės.

M dydžio pakuotę rekomenduojame rinktis XS-M dydžio rūbus nešiojančioms moterims.

L dydžio pakuotę rekomenduojame rinktis L-XXL dydžio rūbus nešiojančioms moterims.

 


 

 

2. Patogūs naktiniai gimdymui ir maitinimui.

Rekomenduojame naktinius, kurie pilnai atsisega. Jie patogiai, plačiai atsidengia visa krūtinė. Puikiai tinka tiek gimdymui, tiek patogiam žindymui.

Galite išsirinkti šį modelį  iš mūsų siūlomo katalogo: https://www.9menesiai.lt/naktiniai/naktiniai.html


Rekomenduojame turėti 2 vnt. (pasikeitimui).

 


3. Chalatas 9243 su raišteliais

Medvilninis, kompaktiškas chalatas neužims daug vietos krepšyje į ligoninę. Dydžių lentelę rasite čia.

Rekomenduojame rinktis tokį dydį su kuriuo jausitės komfortiškai. Atkreipkite dėmesį, kad chalatą ir maitinimui pritaikytus naktinukus/gimdymo marškinius laisvai galėsite dėvėti namuose ir pagimdžius vaikelį.


Didesnį chalatų pasirinkimą rasite čia.


4. Patogi maitinimo liemenėlė

Žindymo pradžiai visuomet rekomenduojame įsigyti Emma Jane liemenėles. Jos ypač patogios, lengvai keičia dydį ir prisitaiko prie besikeičiančios krūtinės ir yra besiūlės.  Rekomenduojame įsigyti 2 skirtingus modelius:

363 - minkšta, medvilninė liemenėlė, lengvai prisitaiko prie krūtinės dydžio. Su ja patogiai jausitės ir naktį. Dydžių lentelę rasite čia.


365 - su išimamu pakietinimu, lengvai prisitaiko prie krūtinės dydžio. Dydžių lentelę rasite čia.

Taip pat galite išsirinkti ir kitą modelį  iš mūsų siūlomo katalogo: https://www.9menesiai.lt/apatinis-trikotazas/liemeneles-maitinancioms.html

5. Spenelių kremas PURELAN, 37 g

Nuramina jautrius ir sausus spenelius, sausą kūdikio odelę ir sausą odą. Be priedų ir konservantų.100% gryno lanolino (tai yra natūralus, bekvapis avies taukas, kuriuo patepus spenelį nuvalyti nereikia)


6. Multi-Mam kompresai, 4 vnt

Tai minkštas ir patogus ant spenelio dedamas tamponas, natūralaus gijimo procesui sukuriantis optimalią aplinką. Kompresai turi greitą raminamąjį poveikį skaudantiems speneliams, optimizuoja aplink spenelius esančios odos būklę, mažina patinimą ir apsaugo nuo infekcijos.


7. Įklotai į liemenėlę

Atsiradus pienukui, žindančioms mamoms reikalingį įklotai į liemenėlę.Ypač ploni, tačiau dėl dviejų sluoksnių labai sugeria drėgmę ir apsaugo drabužius nuo sutepimo.8. Diržas po gimdymo

Rekomenduojame diržą, kuris turi plačią reguliavimo juostą. Diržas rekomenduojamas po nėštumo - padeda greičiau susigrąžinti pradines pilvo ir liemens formas. Idealiai tinka po Cezario operacijos. Diržus rasite čia.

Rekomenduojame patogiai pasiskirstyti daiktus -

Būtinus gimdymo namuose daiktus susiruoškite jau 38-ąją nėštumo savaitę, išskirstykite į atskirus krepšius: RANKINĖ ir atskiri krepšeliai į PRIĖMIMĄ, į GIMDYKLĄ, į PALATĄ, į NAMUS. Pagalvokite apie tokius asmeninius reikmenis kaip.. - vartojami vaistai (nepamirškite įspėti gydytojos ir akušerės dėl vartojamų vaistų ar alergijų); telefonas; vanduo; grynieji pinigai.

...ir dar šiek tiek praktiškų patarimų:


Į krepšius susidėkite tik pačius reikalingiausius reikmenis. Neimkite daiktų, kurie, jūsų nuomone, nėra būtini ar jums įprastai nereikalingi. Prireikus atveš artimieji.


Į priėmimo skyrių nesineškite į palatą skirtų krepšių. Jei turite galimybę, palikite automobilyje, juos vėliau pristatys jus lydintis asmuo.


Jei jus lydės palydovas, pasirūpinkite jo švaria apranga bei avalyne ir maistu bei vandeniu.


Rinkitės laisvus, patogius drabužius, o liemenėlę be lankelių – nevaržančią krūtų (tinkamą žindymui).


Daiktai kelionei į namus gali „laukti“ namuose, juos į palatą galės pristatyti jūsų palydovas prieš vykstant į namus.