KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ LIEMENĖLĘ MAITINIMUI

Iš gero ir natūralaus audinio pasiūta ir savo forma bei dydžiu patogi liemenėlė maitinančiai mamai labai svarbi motinos krūtų sveikatos išsaugojimui  ir kūdikio žindymo sėkmei. 9menesiai.lt specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 

  • Medžiaga, iš kurios pasiūta liemenėlė, turi būti natūralaus pluošto, pralaidi orui, nesulaikanti drėgmės. Geriausia medvilnė ar bambukas. Jeigu audinys yra iš kitos medžiagos, tuomet liemenėlės vidinis sluoksnis turėtų būti pasiūtas iš medvilnės ar kitos orui pralaidžios medžiagos.

  • Liemenėlės kaušeliai turi būti atsegami greitai ir patogiai – viena ranka, nes kitoje rankoje laikysite kūdikį.

  • Petnešėlės turi būti plačios ir reguliuojamos, kad gerai pakeltų ir prilaikytų krūtis.

  • Užsegimas turėtų būti 3-4 eilių užsegimu, kad nespaustų kūno ir mama jaustųsi patogiai.

  • Pirmoji liemenėlė turėtų būti be lankelių. Kad pradėjus gamintis pienukui, neužspaustų pieno liaukų.

Kada pirkti? Nėštumo metu numatyti, kiek padidės krūtys po gimdymo - neįmanoma, todėl rekomenduojama įsigyti tik 1-2 liemenėles iš anksto. Perkant iš anksto, liemenėlės kaušelis turi būti laisvokas.Vėliau, atsižvelgiant į poreikį, pakanka turėti tris maitinimo liemenėles.

Kaip išsirinkti dydį? Prieš perkant, reikia pasimatuoti krūtinės apimtį ir apimtį po krūtine. Skirtingų gamintojų liemenėlių dydis gali šiek tiek skirtis, todėl geriausia yra

Jeigu perkate iš anksto ar neapsisprendžiate dėl dydžio, tuomet rekomenduojame pirkti liemenėles, kurios prisitaiko prie besikeičiančios krūtinės formos, pvz:

https://www.9menesiai.lt/apatinis-trikotazas/liemeneles-maitinancioms/emma-jane-liemenele-maitinimui-su-isimamu-pakietinimu.html

Nenusprendžiate dėl dydžio?

Paskambinkite mums ir mes mielai Jums padėsime.  Mūsų telefonas 8 6555 71 97.
Arba laukiame Jūsų parduotuvėje nėščiosioms, 9menesiai.lt, S.Žukausko g.35. Čia rasite itin gausų liemenėlių pasirinkimą bei malonų aptarnavimą bei profesionalias konsultacijas.